Huvitav kuulutus

Kui Sa soovid midagi müüa või vahetada
Sõnum
Autor
Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

Huvitav kuulutus

#1 Postitus Postitas Autorestauraator »

Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Huvitav...

#2 Postitus Postitas Veteran »

Tehnika paistab päris troostitus seisukorras olevat. Huvitav, kas omanik suunas Kuusakoski väravas vanema " raua " vasakule ? Või ostis " jahilkäikudel" ? Tartu mehed peaks teadma kui väärtuslikku ja taastamist väärivat seal leidub.
Terv. Enno Öövel.

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

#3 Postitus Postitas Autorestauraator »

Kui keegi Tartu meestest oskaks neid asju kommenteerida, oleksin tänulik!
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

kass
VVK sõber
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Oktoober K, 2008 00:00
Asukoht: Türi

#4 Postitus Postitas kass »

Oleks ka huvitatud konkreetselt , mis masinad need seal on. Ja eriti, kas on seal ka äkki Wanderer W 24 , nelja uksega, musta ja punaka värviga õnnetu kerejäänus , mille dokumendid mul kummutisahtlis vedelevad ? Paistaks seal nagu mõni tuttav autotaguots, seepärast tekkis mõte, et ka see Wanderer võiks seal olla.

VonSten
VVK sõber
Postitusi: 30
Liitunud: 05 Veebruar N, 2009 00:00

#5 Postitus Postitas VonSten »

Omaniku soov kõik korraga ühele isikule maha müüa ja hinnanumber on ikka väga utoopilised minuarust. (parandage mind kui ma eksin).

siimlane
VVK liige
Postitusi: 281
Liitunud: 12 Märts K, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn

#6 Postitus Postitas siimlane »

Tere

Minuarust see hind nüüd nii utoopiline ei ole iseasi kas kogu nodile ostjat leidub. Neljateist auto eest 150000 st 10700 ühe eest tundub ju lausa soodus:)
Pannonia de Luxe TLF '1959
Pannonia de Luxe TLB '1961
Pannonia T1 '1962
Pannonia T5 '1969
Motorkuli FV-60 '1967
White T9 '1966

zyndapp666
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 343
Liitunud: 02 Aprill K, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

#7 Postitus Postitas zyndapp666 »

Ma olen kunagi neid ka lähedalt vaatand, siis ei olnud muidugi tegu müügipakkumisega. Enamik on kas eeskujuliku nõukogude inimese autod (volga-mosse-pobi tehnika) või siis lihtsalt lootusetult roostes/mittekomplektsed. Minumeelest oleks oluliselt lihtsam müüa sealt iga auto eraldi doonori või projektikana ja ca. 10 000.- tk ei ole ju ka teab mis hull hind aga vaevalt et keegi neid kõiki nüüd ihkab :roll:
Soovides parimat, Siim.

Veteran
VVK liige
Postitusi: 258
Liitunud: 04 Oktoober L, 2008 00:00
Asukoht: Viljandimaa

Huvitav kuulutus.

#8 Postitus Postitas Veteran »

Arvatavasti on seal ka mõni EAG-s nähtud masin. Rikkad toovad pigem välismaalt komplektse või hoopis vaid kerget ülekäimist vajava masina, kui hakkavad raha raiskama selle rikutud, mittekomplektse raua peale. Vaesem ostaks sealt üksiku võibolla küll, siis aga tuleb kindlasti euroopast osasid käia jahtimas või tellida... Ei oska siin midagi ennustada!
Ju seal hulgas on palju sellist tehnikat ka, mis eraldi müües jääkski müümata.
Terv. Enno Öövel.

kass
VVK sõber
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Oktoober K, 2008 00:00
Asukoht: Türi

#9 Postitus Postitas kass »

Kuna keegi asja ei täpsustanud ega valgustanud, siis sai laupäeval ümbermaailmareisi käigus ka sealt autoaiast läbi tormatud. Kuna aega oli vähe ja ei küsinud ka omaniku luba (piirdusime kõrvalasuva firma inimese käest küsimisega), ja seoses igasuguste autoteamiste puudumisega, ei saa ma midagi asjalikku siin seletada.
Ei tohi ka teha antireklaami (loodan, et sellest vihjest piisab).
Kindlalt oli seal 2 minu õuegi kaunistanud autokere, mis nüüdseks veelgi õnnetumaks jäänud, klaasid purud, plekid kortsus ja laiali. Üldse olid lahtised plekid sõbralikult jaotatud eri masinate otsa ja sisse, algset kuuluvust polnud tähtsaks peetud.
Peamiselt paljad kered, kurvas seisus, pobi sillad jne. Originaalarmatuure ei jäänud silma. Mõni oli ka komplektsem ja viisakam.
Oskan pakkuda mõned margid - oli EMW 340, kaks Wandereri (üks kindlalt W24, teine vist ka), Willys 77 4-uksega sedaan 1937 nn Potato digger (kirjapilt?), üks kobedam suurem auto, pakuks et Peugeot, nagu need 302 ja 402 millel esituled laugja ümara esivõre taga, üks sarnane veel äralõigatud tagakerega, tehtud kastikaks (see mulle meeldis, tahaks omalegi). Kindlasti oli ka mõni Mersu aga pealkirja 1930 viimane number vajaks ilmselt muutmist. 2 naljakat ümara kujugaautot veel mille marke ei julge pakkuda aga tuttavad autod, pakuks midagi Steyri üheks. Need kered ka meeldiks.
Aga üldiselt tühjad õnetud kered. mõnel ka õiged sillad all ja oli ka mootoreid mõnel aga ilmselt mitte omad, ei jõudnud/saanud süveneda.

Kokkuvõtteks - kui keegi ostaks need 15 tk ära, siis mina oleks ühest huvitatud. Ja ühe Wandereri kere uued paberid ja numbrid on hetkel veel minu käes. Aga keskmine tükihind ajaks mõnes teises foorumis mõned karmiütlemisega vanaautospetsid tuld ja sülge purskama. :)

Veidi mõtteid korrastanud, pakuks, et need ümarad kered olid ehk Steyr 50 ja Hanomag 1300, vb.
Veel üks parandus, EAG-s on tõesti need masinad kajastatud, vähemalt osaliselt.

Hellborn
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 3
Liitunud: 22 Aprill K, 2009 00:00

Sai ka vaadatud

#10 Postitus Postitas Hellborn »

enamustel pobiku mootorid ja sillaosad, ühel korralikumal peogeot eksemplaril vast olid originnal kellad......kuid mingid tuuning stanged keevitatud , mõned tagasillad originaalid.
Siis mõned pildid et kui intentifitseerida saaks:
http://album.ee/album/294903/50171209





Ise oleksin huvitatud sellest raamita kerest ja intentifitseerimisest...küll ei suutnud poritiibu ja uksi esimese hooga leida:

http://album.ee/node/19689309/50171209

Vasta

Mine “Müügi/Vahetuse foorum”