Head uut aastat!

Kõik, mis muude teemade alla ei sobi
Vasta
Sõnum
Autor
TALUPOEG
VVK sõber
Postitusi: 181
Liitunud: 24 Aprill L, 2010 00:00

Head uut aastat!

#1 Postitus Postitas TALUPOEG »

Soovin kõigile Head uut aastat!

Samas soovitan kätte võtta labidas ja kohe katusele ronida!!! Lund on palju ja katused ägavad lumekoorma all. Kui kiirelt ei tegutse,jääb meil suvel vanatehnika taastamiseks veel vähem raha.....


TALUPOEG

Autorestauraator
VVK liige
Postitusi: 3026
Liitunud: 01 Märts L, 2008 00:00
Asukoht: Tallinn, Merivälja
Kontakt:

Re: Head uut aastat!

#2 Postitus Postitas Autorestauraator »

TALUPOEG kirjutas:Soovin kõigile Head uut aastat!

Samas soovitan kätte võtta labidas ja kohe katusele ronida!!! Lund on palju ja katused ägavad lumekoorma all. Kui kiirelt ei tegutse,jääb meil suvel vanatehnika taastamiseks veel vähem raha.....


TALUPOEG
Head algavat aastat minu poolt kah!

Kuule Toomas, kui ma ähmase olekuga praegu katusele ronin, siis suure tõenäosusega tulen sealt koos lumega alla ka....

Õnneks on siin, mere ääres, tuul minu eest suure osa tööd ära teinud ja räästa all on kahemeetrised hanged, kuhu kukkuda. Aga kellel lumi katusel, peab seda tõsiselt võtma küll!
Terv. Märt Aarne
autorestauraator@gmail.com
Homepage: Autorestauraator

TALUPOEG
VVK sõber
Postitusi: 181
Liitunud: 24 Aprill L, 2010 00:00

#3 Postitus Postitas TALUPOEG »

No palju neid ähmaseid mehi ikka on. Kuigi jah,enamusel meestel käisid pangas kratid ja viisid suured summad minema. Mul endalgi jätsid nad 4. kopikatega alles.... Peaparanduseks ei jäetudki. Nii et kõik mehed!!! TÄHELEPANU! Kes näeb õue minnes kahte lumelabidat ja veidi ringivaadates märkab,et kõike on topelt ,ärge palun katusele ronige.
Viimati muutis TALUPOEG, 01 Jaanuar L, 2011 14:32, muudetud 1 kord kokku.

raivo
VVK liige
Postitusi: 307
Liitunud: 09 Juuni E, 2008 00:00
Asukoht: Pärnu

#4 Postitus Postitas raivo »

Õnneliku ja teguderohket uut aastat kõigile vanatehniuka
"haigetele"

Terv. Raivo

Valts
VVK liige
Postitusi: 239
Liitunud: 06 Aprill P, 2008 00:00
Asukoht: Vändra
Kontakt:

#5 Postitus Postitas Valts »

Minugi poolt head uut, teguderohket aastat kõigile vanarauainimestele!

Mis seda lume lükkamist puudutab siis peale oma lamedamate ja ohtlikumate katuste puhastamist sai mul küll sellest lumelükkamisest "kopp ette" ja kutsusin appi sõbra kellel veel suurem kopp ees

Pilt

Selle masina abiga sai siis kogu see valge ollus õuest välja, suurde kraavi kevadet ootama veetud. Andis selle kopagagi mitu tundi toimetada......

Meil siin lükati pärast jõulutormi lausa kohaliku mullatöödefirma Komatsu linttraktoritega kõik teed puhtaks. Rääkigu need vanemad mehed nüüd mis tahavad nendest 67 ja 82 aasta talvedest...mina olen igatahes ka ära näinud kuidas lindiga lund lükatakse avalike teede peal.
Need uued masinad on ka päris kiired..siiamaani seostasin linttraktorit teokiirusega, tegelikkuses paneb päris reipa hooga, suur lumehunnik ees.

jaa tuleb veel seda lund.......

ingvar
Uus kasutaja
Uus kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 24 September K, 2008 00:00
Asukoht: läänemaa
Kontakt:

#6 Postitus Postitas ingvar »

Head uut aastat kõigile vanatehnika huvilistele.

Vasta

Mine “Vaba teema”