Vaata vastamata postitusi | Vaata aktiivseid teemasid Tänane kuupäev 22 November Reede, 2019 02:41

Vasta teemale  [ 10 postitust ] 
 Brobleem skänneriga? 
Autor Sõnum
VVK sõber

Head sõbrapäeva !

Paluks natuke abi. Mul on skänner CanoScan-N670U. Väikse pildiga tuli välja päris hea. Kuid mul oli samast pildist tehtud suur A-4 formaadis pilt. Sellest aga väga head välja ei tulnudki. Milles asi? Ma esteks arvasin,et mehe viga.... Kuid kas keegi oskab asja selgitada? Võite ka vaadata neid pilte rubriigis pilte vanadest autodest ja .....See pilt mille ees mootorratas. Selle suuremast variandist oleks vaja teha korralik pilt. On see võimalik.

Tänud ette!

14 Veebruar Esmaspäev, 2011 21:08
Profiil
VVK sõber

Postitus 
Kusagilt sätetest peaksid saama resolutsiooni suuremaks keerata. 300dpi peale näiteks. :roll:

15 Veebruar Teisipäev, 2011 11:11
Profiil Veebileht
VVK sõber

Postitus 
Tänud. Seda juba tehtud. :cry: Proovisin ka 600-ga. Tulemus sama.

15 Veebruar Teisipäev, 2011 11:36
Profiil
VVK sõber

Postitus 
Tundub,et sellest püssist suuremat pauku ei tule....Kõik normi piires.

17 Veebruar Neljapäev, 2011 18:16
Profiil
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Postitus 
Mul on sama scänner. Tavaliselt on uutel massinatel kaasas tarkvara, millega on võimalik teha töötlust, parandada kvaliteeti jne. Lihtsalt seadistuse muutmisest eriti ei piisa :). Parem variant on siiski mõni fototöötlusprogramm, Corel, Adobe Photoshop vms..

17 Veebruar Neljapäev, 2011 20:33
Profiil Veebileht
VVK sõber

Postitus 
tift kirjutas:
Mul on sama scänner. Tavaliselt on uutel massinatel kaasas tarkvara, millega on võimalik teha töötlust, parandada kvaliteeti jne. Lihtsalt seadistuse muutmisest eriti ei piisa :). Parem variant on siiski mõni fototöötlusprogramm, Corel, Adobe Photoshop vms..

Talupojal sõprade vanad massinad....ei olnud papreid kaasas. Selgeks on saanud katse-eksituslikul meetodil ja üle õla vahtides...

17 Veebruar Neljapäev, 2011 20:43
Profiil
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Postitus 
Ma mõtlen natuke, vahest mõtlen mingi variandi välja :). Corel 11 võtab nats resurssi, aga kui su arvuti mingi vääga vana käsn ei ole, siis peaks käima saama küll...

17 Veebruar Neljapäev, 2011 20:59
Profiil Veebileht
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Postitus 
well, corel teatavasti kommertstarkvara. ma väga loodan, et sa nüüd avalikus foorumis kuidagi piraatkoopiaid jagama ei hakka.
pealegi kui pilte töödelda vaja on, siis selleks leidub vägagi asjalikku vabavara ka suures valikus.

18 Veebruar Reede, 2011 13:49
Profiil
VVK sõber

Postitus 
diesel kirjutas:
well, corel teatavasti kommertstarkvara. ma väga loodan, et sa nüüd avalikus foorumis kuidagi piraatkoopiaid jagama ei hakka.
pealegi kui pilte töödelda vaja on, siis selleks leidub vägagi asjalikku vabavara ka suures valikus.

Ole sõber rahulik. Ausad mehed tegutsevad ikka avalikult.

18 Veebruar Reede, 2011 14:41
Profiil
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Postitus 
Ei mingeid piraate, see oli vaid soovitus, Corel11 ei ole vist enam saadavalgi, ammu vist 12.. ISe töötlen kah oma pilte mingi photo-asjaga, oli fotoaparaadiga kaasas. Lihtne ja ajab asja kenasti ära. On küll teine Win 95-le mõeldud, aga ka win7 majandab lahedalt.:) Vabavara on kah loomulikult saada, otsi ainult.

18 Veebruar Reede, 2011 15:29
Profiil Veebileht
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Vasta teemale   [ 10 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...: