Vanatehnika.ee
http://www.vanatehnika.ee/foorum/

Le Grimpeur. Lõpetuseks.
http://www.vanatehnika.ee/foorum/viewtopic.php?f=36&t=308
1. leht 1-st

Autor:  Veteran [ 24 November Esmaspäev, 2008 08:55 ]
Teema pealkiri:  Le Grimpeur. Lõpetuseks.

Le Grimpeur on vahetanud omanikku, loodan et ratas teeb läbi uuenduskuuri ja saavutab kõrgrma originaalsusastme, kui mina seda 1972. a. teadmiste ja oskuste juures suutsin.
See ratas ja temaga seonduv külvas Viljandis aga haiguse ( nagu lugupeetud hr. Aug meie tegevust on nimetanud) pisikut, mis nakatas nii mõndagi meest nii , et nad " vaevlevad" selle " tõve" käes veel praegugi...

Mõte oli leida veel üks huvitav tsikkel ja siis veel üks ja võibolla veel mõni... Sellest aga räägin kunagi edaspidi

Tervitab Enno Öövel.

Autor:  Veteran [ 02 Detsember Teisipäev, 2008 20:42 ]
Teema pealkiri: 

Sõber Arvo oli kuulnud, et kusagil Võrtsjärve ääres ühe talu kuuris olid tollase kolhooside ehitusfirma töömehed näinud ühte vana Harleyd.
Otsustasime seda ikka otsima- vaatama minna, kuid asi jäi venima...
Töötasin tol ajal pioneeride majas ja suvel pidin minema ringide lastega nädalaks laagrisse Võrtsjärve äärde.
Minu mudellennuringi poisid sellest osa ei võtnud, mind vajati seal kui autoga abimeest, kõige olulisem töö oli joogivee vedu kokkadele.
Vee järel käisin läheduses asuvast talust ja see oli vist teisel või kolmandal päeval, kui kaevu juurest veenõud autosse tassides juhtus pilk kuuri taha, kus kõrgetest nõgestest ja takjatest paistsid laiad erilised "sarved"
Rajasin siis teed ja sain parasjagu kõrvetada, olin ju lühikeste pükstega, aga ratta juurde ma jõudsin. Oli siis Harley-Davidson, kiri kõik läikivate tähtedega paagil. Kirja paistis ka kummist jalatugedel. Mind hämmastas siis see, et ratas oli ühesilindriline! Selle aja teadmised Harleydest olid ikka kui kahesilindrilistest. Veel oli eriline see, et rattal oli ees kaks kõrvutiasuvat pisemat esilaternat.
Peremehe lahkel loal käisin ratast kolm korda päevas vaatamas, teerada ratta juurde oli igatahes korralikult sisse tallatud.
Siin siis ka pildid sellest rattast.

Pilt

Pilt

Pilt

Tervitab Veteran.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/