Vaata vastamata postitusi | Vaata aktiivseid teemasid Tänane kuupäev 28 Veebruar Reede, 2020 04:47Vasta teemale  [ 5 postitust ] 
 Seiklusministeeriumi Autoorienteerumine - Edukalt toimunud! 
Autor Sõnum
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Liitunud: 29 Mai Teisipäev, 2012 12:28
Postitusi: 184
Autoorienteerumise Talvekarika 3. etapp ja Eesti Autoorienteerumise Karikasarja 1. etapp

Nagu ürituse pealkirigi ütleb, siis 05. märtsil jagatakse Tartumaal punkte kahe erineva sarja raames. Kavas on Seiklusministeeriumi Talvekarika 3. etapp ja sama võistlus läheb arvesse ka Eesti AO Karikasarja I. etapina. Duubel üritus toimub juba 05.03.2016 Tartumaal. Võistluse start asub Käreveres Kärevere Ristmiku Steakhouse-i, endise Kärevere Teemaja parklas. Võistluse finishi koht sõltub osalejate huvist sauna ja ööbimise vastu. Esialgne plaan on lõpetada võistlus Kadrina Mõisas – http://www.pootsman.ee. Lõpliku finishi koha avalikustame hiljemalt 29. veebruariks. Seni kehtib ka soodsam registreerimine.

Võistlus on stiililt valik orienteerumine ja toimub taas valgel ajal. Kuna võistlus on Talvekarika viimaseks ja otsustavaks etapiks, siis peale võistlust tuleb suurem autasustamine ja saunaga pidu. Soovi korral saavad osalejad jääda ööbima ja kõiki ootab kuumaks köetud saun.

Kuna sellel võistlusel jagatakse punkte kahe võistluse eest, siis tõstame ka panuseid.

Kavas on 6 tunnine valikorienteerumine ja punktid asuvad Tartumaal. Üritus algab kell 10.00 registreerimisega. Kell 11.00 saab esimene võistlusauto stardi. Rada on kuni 250 km pikk. Võistlusele saab registreerida Seiklusministeeriumi kodulehel asuva vormi kaudu ja tehes seda enne 29. veebruarit on osalustasu tunduvalt soodsam. Eelregistreerides on iga võistkonna liige 15 eurot. Kohapeal ja nädal enne võistlust 20 eurot liige. Alla 16 aastased lapsed saab võtta tasuta kaasa. Osalustasu sees on peale igat etappi ka pesemisvõimalus ja saun. Ööbimise ja söögid peab igaüks ise broneerima.

Võistluse juhendiga saab tutvuda http://www.seiklusministeerium.ee/public/talvekarikas16.pdf ja küsimuste korral saab abi e-maili teel: Joonas@seiklusministeerium.ee

Registeeru võistlusele siin ja vaata juba registreerunud võistkondi! http://www.seiklusministeerium.ee/registreerimine

Aktiivset registreerimist!

Joonas Väärtnõu
Sarja peakorraldaja

Pilt

Pilt

_________________
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee


Viimati muutis Minister, 08 Märts Teisipäev, 2016 07:48, muudetud 2 korda kokku.11 Veebruar Neljapäev, 2016 08:12
Profiil
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Liitunud: 29 Mai Teisipäev, 2012 12:28
Postitusi: 184
Hea sõber!

Tartu võistlus läheneb suurel kiirusel ja lahtine on veel võistluse finishi koht. Koha valik sõltub osalejate arvust ja seega on mul sulle palve. Kui sa plaanid tulla osalema, siis ole hea, pane ennast kirja. Oskan siis inimeste arvuga arvestada ja vastavalt sellele valida ka koha, kuhu kogu seltskond mahutada. Sa ei tea liikmete nimesid või auto marki millega sõitma plaanite tulla? Pane end ikkagi kirja, sest need andmed saab kohapeal üle täpsustada. Soodsamalt saab registreerida kuni veebruari lõpuni, aga mida varem sa seda teed, seda kergem on korraldaja elu.

Registreerida saab lingil: http://www.seiklusministeerium.ee/registreerimine
Juhend asub lingil: http://www.seiklusministeerium.ee/public/talvekarikas16.pdf
Osalustasu saad maksta: Seiklusministeerium OÜ EE382200221051575334 (Swedbank). Selgituseks AO Talvekarikas3 ja tiimi nimi
Küsmused, ettepanekud: Joonas@seiklusministeerium.ee

Aitäh tähelepanu eest!

Lugupidamisega

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

_________________
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee


18 Veebruar Neljapäev, 2016 08:14
Profiil
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Liitunud: 29 Mai Teisipäev, 2012 12:28
Postitusi: 184
Kaunist pühapäeva

Kirjutan seoses sellega, et juba homme saab läbi soodsam registreermine kahe sarja ühisele võistluse 05. märtsil Tartumaal. Kavas on nii Seiklusministeeriumi Talvekarika 3. etapp kui Eesi AO karikasarja 1. etapp. Võistlus läheb arvesse mõlemas sarjas. Kuna kahes sarjad on reeglid mõnevõrra erinevad ja võistlusklasside temaatika teine, siis kõikide registreerunute klassiline kuuluvus täpsustakase üle kohapeal. Hetkeseisuga on registreerimine avatud www.seiklusministeerium.ee/registreerimine lehel ja seal ei ole enda võistlusklassi võimalik valida. Teeme seda koos ja kohapeal.

Kuna osalejate huvi sauna ja pesu vastu on olnud pea olematu, siis toimub võistluse lõpetamine samas kohas kus on start. Võistluse stardi ja finishi kohaks on Kärevete endine Teemaja uue nimega Kärevete Ristmiku Bistroo Steakhouse. Stardikoha link Google Maps - https://goo.gl/maps/LEi6VpNFM6T2

Alljärgnevalt lingilt leiab ka täna üllitatud Eesti AO karikasarja 1. etapi võistlusjuhendi: http://www.seiklusministeerium.ee/publi ... d_EAOK.pdf . Juhendist leiab ka kasutusele tuleva kaardi näidise. Kaardimõõtkavaks on taas 1:50000 ja sõidame 4-l erineval kaardi lehel. Kaardi vanuseks on 5-8 aastat ja raskemini loetavad punktid on toodud suurendatud lisafragmendina kaardi serval.

Kuna võistlus on Lõuna-Eesti rahvale kätte toodud, siis oleks ülimalt tore näha ka mõnda selle kandi tiimi stardis. Praeguse seisuga on stardis 0 Lõuna-Eesti tiimi ja kõik osalejad on pärit põhja ja lääne poolt.

Kui sul on küsimusi siis võta julgelt ühendust. Räägin asjad lahti ja püüan selgitada. Kirjuta Joonas@seiklusministeerium.ee või helista 5226895.

Ja veelkord registreerimise link: www.seiklusministeerium.ee/registreerimine

Kohtume juba laupäeval Kärevetel!

Joonas Väärtnõu
Seiklusministeerium

_________________
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee


28 Veebruar Pühapäev, 2016 15:12
Profiil
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Liitunud: 29 Mai Teisipäev, 2012 12:28
Postitusi: 184
Hei autoorienteerumise huvilised

Juba ülehomme saab stardi järjekordne autoorienteerumise võistlus. Seekord sõidame Tartumaal ja stardiks/finishiks on Kärevere endine Teemaja. Nüüd siis nimega Kärevere Ristmiku Bistroo. Kogemata olen mõnes võistluskutses kohanimeks pannud Kärevete, aga tegelik koht on ikkagi Kärevere. Stardi asukoht ka google maps kaardil: https://goo.gl/maps/LEi6VpNFM6T2

Kuna eelmisel aastal oli palju probleeme AO äpiga, siis selle aasta kahel esimesel etapil seda kasutusel ei olnud. Selleks korraks valmis uus versioon ja seekord on see uuesti testimiseks, paralleelselt paber kontrolllehega. Loodan, et võimalikult palju tiime võtab selle äpi kasutusele ja saame selle töökindlust üheskoos testida.

Äpp töötab ainult android telefonidel ja selle saab telefoniga allalaadida: http://vessmann.ee/download/GisPo-latest.apk

Äppi installimisel võib telefon kuvada turvahoiatust, aga seda ei maksta tõsiselt võtta. Hoiatus kuvatakse kuna rakendust ei paikne google play keskkonnas. Äpi edukaks installiseks peaks telefoni seadetes lubama "Installi rakendusi tundmatutest allikastest".

Paralleelselt äpiga on kasutusel ka klassikaline kontrollleht, kuhu tuleb märkida ära punktist leitud paroolid. Äpi tõrgete korral saab siis tulemused selle paberi järgi tehtud.

Ühesõnaga võtke kaasa tiimi peale vähemalt üks android telefon ja laadige selle aku täis. Kui telefoni ei ole, siis saab sõita ka ilma ehk paber kontrolllehega.

Kuna kaarte on mul piiratud kogus, ehk 30 komplekti, siis soovitan huvilistel kindlasti eelregistreeruda, sest kohapeal ei pruugi kaarte kõigile jätkuda. Hetkel on vabad veel 4 viimast kohta.

Registreerimise link: http://www.seiklusministeerium.ee/registreerimine

Kohtumiseni juba sel laupäeval!

Joonas Väärtnõu
Joonas@seiklusministeerium.ee

_________________
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee


03 Märts Neljapäev, 2016 21:23
Profiil
Uus kasutaja
Uus kasutaja

Liitunud: 29 Mai Teisipäev, 2012 12:28
Postitusi: 184
Head autoorienteerujad. Taaskord on üks sari läbi saanud ja tahaksin teid kõiki tänada aktiivse osavõtu eest. Laupäeval toimus Tartumaal Talvekarika kolmas ja viimane etapp. Etapil selgusid nii sarja üldvõitjad kui ka paremad Eesti AO karikasarja 1. etapi raames. Võtan mütsi maha kõigi osalejate ees.

3. etapi tulemused: www.vessmann.ee/valik
Sarja üldine pingerida: http://www.seiklusministeerium.ee/public/seiklusministeeriumi_talvekarika_tulemused.png

Aitäh ja kohtume uutel seiklustel juba mõne aja pärast!

_________________
Autoorienteerumine, Linnaseiklused, Seikluskoolitused, Suvepäevad - http://www.seiklusministeerium.ee


08 Märts Teisipäev, 2016 07:39
Profiil
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Vasta teemale   [ 5 postitust ] 

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software for PTF.
phpbb.ee 3.0.9